Kadınlar Serseri, Bıçkın, Maço Erkeklere mi Aşık Oluyor?

Yıllardır ağırlıklı olarak kadınlarla çalışıyorum. Çok sayıda kadın arkadaşım ve dostum var. Ben onlarla, onlar benle her şeyi özgürce konuşuyoruz.

Benim edindiğim bilgi ve tecrübelere göre: Kadınlar hareketli, coşkulu, esprili, maceracı, flörtöz ve biraz maço erkeklerden daha çok hoşlanıyorlar. Sakin, dingin, rahat, az konuşan, kuralları olan erkekleri çok az kadın tercih ediyor. Kadınların bir çoğu inişli çıkışlı; maceralı ve sürprizlerle karışık bir ilişki istiyor. İlişkide zorlanmak, merak, kıskançlık ve elde edilmek hoşlarına gidiyor. Bazen bilerek erkeği bu güzergâha itiyorlar ve test ediyorlar. Değişik atraksiyon ve taktiklerle erkeğin dayanma gücünü test ederler. Değişik sorular ve “ağız yoklamalarla” ; başkalarının yaşamları üzerinden konuşarak erkeğin yaşama bakışı, tepkilerini ve reflekslerini ölçerler.

Benim vardığım nokta şu: Hayat boyu kadını tam keşfedemezsiniz. Kadın, sürekli sayfa ilave edilen bir ANSİKLOPEDİ gibidir. Kadınla iyi bir arkadaş, iyi bir dost olacaksın. Cinsel kimlik üzerinden kadınla iletişim kurmayacaksın. Onun insan olduğunu ve insana dair her özelliğe sahip olduğunu aklından çıkarmayacaksın. Bir şeyi daha aklından çıkarmayacaksın! Kadınla girdiğin hiç bir savaşta galip çıkamazsın! En iyisi, onla hep barış içerisinde yaşamaya bak…

Bu Yazıyı Paylaşın

BU YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZAR PROFİLİ

SON YAZILAR

bizi takip edin
sosyal medya hesaplarımız

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,714TakipçilerTakip Et